MetrO

MetrO 0.9.7

Transport publiczny bez tajemnic

Zalety

  • Ogromna ilość miast
  • Planowanie trasy działa znakomicie

Wady

  • Brak dokładnych adresów

Doskonały
9

MetrO to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z transportu publicznego na całym świecie. Wyznacza najszybszą trasę i wskazuje odpowiedni środek transportu.

MetrO potrafi bardzo pomóc w poruszaniu się w nieznanym mieście. Baza danych zawiera ponad 300 lokalizacji z całego świata i ciągle pojawiają się kolejne. Wystarczy podać skąd dokąd chcemy się dostać, a aplikacja sama dobierze najodpowiedniejszy środek transportu. Aplikacja, wbrew nazwie, nie ogranicza się tylko do metra. Interfejs MetrO jest w miarę przejrzysty, choć trzeba się domyślać do czego służą poszczególne ikony.

W MetrO zdefiniowano najpopularniejsze lokalizacje turystyczne, urzędy, stacje i ważniejsze miejsca. Niestety nie ma co szukać małych uliczek, czy dokładnych adresów. Planowanie trasy pomiędzy punktami działa znakomicie i można w tym celu wykorzystywać GPS . Program bierze pod uwagę porę dnia i od niej uzależnia zaproponowaną trasę. Unikniemy zatem sytuacji w której aplikacja każe nam wsiąść w dzienny autobus po północy.

MetrO to doskonały kompan każdej podróży. Dzięki niemu jazda komunikacją miejską w nieznanym mieście będzie mniej stresująca.

Opinie użytkowników o MetrO